ADD IN KUR

Ozan TÜLÜ - TÜRKÇE / TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI / SÖZEL MANTIK

ozantulu psd
1988 Muğla, Milas doğumlu.
Atatürk Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Türk dili ve edebiyatı bölümü mezunu.
Dalaman Açı Eğitim Kurumları, Ortaca Açı Eğitim Kurumları, Yatağan Elit Özel Öğretim Kursunda lise ve üniversite hazırlık programlarında; Muğla Pegem Akademi, Fethiye Penta Akademi gibi kurumlarda KPSS eğitimi programlarında Türkçe, Türk dili ve edebiyatı, sözel mantık ve ÖABT derslerine girdi.
2017 yılında Pusula Uzaktan Eğitim kadrosuna dahil olan hocamız Türkçe, sözel mantık, Türk dili ve edebiyatı derslerinde görev almıştır. Aynı zamanda Pusula Akademi Yayınları için hazırlanan deneme sınavlarında yazarlık ve editörlük yapmıştır.
2018 KPSS için yine Pusula Akademi Eğitim Kurumlarının yurt çapında düzenlediği Kitapçım KPSS Kampı programı ile 13 ilde Türkçe ve sözel mantık kamplarına katılmıştır. 2018-2019 öğretim yılında Fethiye Doğru Cevap Eğitim Kurumları ve Fethiye Pegem Akademide görev almakta olan hocamız aynı zamanda Uşak Üniversitesinde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Bu yıl da sıradışı ders anlatımı, konulara özgün yaklaşımı ve enerjik kişiliği ile Pusula Uzaktan Eğitim ailesinde hocamızla beraberiz.

DİĞER MARKALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN O MARKANIN LOGOSUNA TIKLAYINIZ.

  • Pusula Akademi
  • Kitapcım KPSS Kampı
  • Pusula Kitapları
  • Kitapcim.biz
  • Kitapkesfet
SSL, Mastercard, Visa

Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları PUSULA KARİYER EĞİTİM HİZMETLERİ BASIM VE YAYINCILIK SAN.VE TİC.A.Ş.'ye aittir ve tüm hakları saklıdır.

Formu Doldur, Sürpriz Hediyeni Kap

Bu Formu Neden Doldurmalıyım?

Ücretsiz canlı dersleri hatırlatmak, seni öğretmenler ve uzaktan eğitim sistemi hakkında bilgilendirmek veya senin için gerekli rehberliği sağlamak için sana ulaşıyoruz.

Uzaktan eğitim programlarına kayıt olmadan ve hiçbir ücret ödemeden de sana özel rehberlik hizmetlerimizden ve canlı derslerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsin. Ayrıca eğitim uzmanlarımız ile kariyer planlaması yaparak güvenli bir geleceğe bizimle adım atabilirsin.

Bilgilerin asla 3. kişiserle paylaşılmaz. Hatta bizim sana ulaşmamızı istemezsen de kolaylıkla listemiz arasından çıkabilirsin. Yani verdiğin bilgileri sadece bizim sana ulaşabilmemiz için kullanıyoruz.